SUBSKRYPCJA SOLIDWORKS

Usługa Utrzymania SOLIDWORKS stanowi doskonałe uzupełnienie każdej licencji. Dzięki niej zapewnisz sobie dostęp do najnowszych rozwiązań czy narzędzi oferowanych przez producenta.

W ramach usługi oferujemy kluczowe wsparcie techniczne wyspecjalizowanego zespołu CADWorks Systems.

Wyślij zapytanie

O subskrypcji

W czasie trwania abonamentu SOLIDWORKS gwarantuje bezzwłoczny dostęp do najnowszych wersji oraz aktualizacji oprogramowania, a także wsparcia technicznego czy zasobów edukacyjnych. Dodatkowo możesz zostać jego współtwórcą, dzięki możliwości zgłaszania propozycji udoskonaleń.

Z roku na rok firma SOLIDWORKS zapewnia nowe funkcje oraz udogodnienia, które wpływają na opracowywanie coraz to lepszych produktów, przez co komunikacja z producentami i dostawcami zostaje usprawniona. Dla abonentów udostępniona jest szeroka baza dodatkowych funkcji, wydań specjalnych, webcastów czy szkoleń, co poprawia wydajność oraz produktywność pracy w środowisku projektowym 3D, a to przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy.

Korzyści posiadania subskrypcji

pomoc-techniczna-solidworks-cwsystems

Wsparcie techniczne

Aktywni subskrybenci mogą liczyć na pomoc wyspecjalizowanego oraz certyfikowanego zespołu CADWorks System mającego wieloletnie doświadczenie w pracy z oprogramowaniem SOLIDWORKS. Zapewniamy pomoc dostosowaną do potrzeb, świadczoną poprzez rozmowę telefoniczną, kontakt mailowy, konsultację on-line, spotkanie.

Aktualizacje oprogramowania

Dla posiadaczy aktywnej subskrypcji gwarantujemy dostęp do najnowszych aktualizacji programu, których w ciągu jednej wersji rocznej pojawia się, aż pięć. Kolejne Service Pack są jeszcze bardziej udoskonalone niż poprzednie względem niedogodności zgłaszanych przez użytkowników SOLIDWORKS, co zapewnia bezproblemową i wydajną pracę.

Poznaj najnowsze funkcjonalności SOLIDWORKS 2021:

aktualizacje-solidworks-cwsystems
certyfikacja-subskrypcja-solidworks-cwsystems

Certyfikacja pracowników

Platforma MySolidWorks oferuje komfortowy i nieograniczony dostęp do szerokiej gamy szkoleń edukacyjnych czy materiałów certyfikacyjnych z zakresu programu SOLIDWORKS. Posiadanie konta MySolidWorks umożliwia odbycie szkolenia on-line o dowolnej porze, a następnie sprawdzenia wiedzy poprzez testy.

Platforma MYSOLIDWORKS

Platforma MySolidWorks oferuje komfortowy i nieograniczony dostęp do szerokiej gamy szkoleń edukacyjnych czy materiałów certyfikacyjnych z zakresu programu SOLIDWORKS. Posiadanie konta MySolidWorks umożliwia odbycie szkolenia on-line o dowolnej porze, a następnie sprawdzenia wiedzy poprzez testy.

mysolidworks-solidworks-cwsystems
subskrypcja-solidworks-visualize-cwsystems

Dostęp do SOLIDWORKS Visualize

Użytkownicy posiadający licencję Professional lub Premium z aktywną subskrypcją mają możliwość skorzystania z SOLDIWORKS Visualize Standard. Jest to narzędzie do wizualizacji oraz animacji fotorealistycznych renderingów projektów.

Dostęp do SOLIDWORKS CAM

Customer Portal to internetowa platforma klienta zawierająca mnóstwo pomocnych materiałów i zasobów dotyczących oprogramowania SOLIDWORKS. Jest to miejsce gdzie znajdziesz bazę wiedzy, forum społecznościowe MySolidWorks, webinaria poruszające różnorodną tematykę, portal pomocy technicznej producenta, a także bibliotekę tekstur.

subskrypcja-solidworks-cam-cwsystems
beta-solidworks-cwsystems

Dostęp do wersji BETA i Early Visibility

Dzięki subskrypcji jesteś na bieżąco informowany o ukazaniu się wczesnych wersji przyszłorocznego programu oraz pakietami Service Pack. Masz możliwość ich przetestowania i przekazania uwag producentowi. Dzięki czemu oficjalna wersja SOLIDWORKS będzie mocno dostosowana do potrzeb użytkownika.

Renderowanie sieciowe

Korzystanie z PhotoView 360 podczas aktywnej subskrypcji przyspieszy proces renderowania wizualizacji projektu poprzez funkcję tzw. renderowania sieciowego, które umożliwia rozdzielenie pracy na komputery znajdujące się w sieci lokalnej.

subskrypcja-solidworks-photoview-cwsystems
subskrypcja-solidworks-modo-cwsystems

Biblioteka wyglądów MODO

Oprócz domyślnej bazy wyglądów udostępniona zostaje biblioteka materiałów MODO dla PhotoView 360, które można pobrać na swój komputer. Znajdziesz tam wyglądy i tekstury, gotowe do zaimportowania środowiska pomagające wykonać bardziej realistyczne renderingi.

Biblioteka materiałów

Dodatkowa baza materiałów Matereality to doskonałe uzupełnienie standardowego zasobu materiałów zawartych w programie SOLIDWORKS, z jej pomocą uzyskasz jeszcze dokładniejsze obliczenia wytrzymałościowe w SOLIDWORKS Simulation.

subskrypcja-solidworks-matereality-cwsystems
atrakcyjne-ceny-solidworks-cwsystems

Atrakcyjne oferty cenowe

Dla posiadaczy usługi subskrypcji CADWorks System przygotowaliśmy specjalne propozycje zakupowe w ramach promocji organizowanych przez producenta programu SOLIDWORKS – Dassault Systemes.

Dlaczego warto wykupić Subskrypcję w CADWORKS System?

partner-solidworks-cwsystems

Autoryzowany Partner SOLIDWORKS

CADWorks Systems jest Autoryzowanym Partnerem oraz Partnerem Szkoleniowym firmy SOLIDWORKS. Nasz zespół składa się szkoleniowców, wśród których każdy z nich jest Certyfikowanym Instruktorem oraz wykształconym specjalistą, mającym szerokie doświadczenie w codziennej pracy z oprogramowaniem. Jesteśmy kompetentni do prowadzenia szkoleń certyfikowanych, egzaminowania, a także wydawania zaświadczeń SOLIDWORKS cenionych na całym świecie.

rozwiazania-solidworks-cwsystems

Nasze rozwiązania wspomagają codzienną pracę specjalistów w wielu branżach przemysłu

Naszym klientom oferujemy szereg nowatorskich rozwiązań w zakresie programów do wytwarzania, projektowania, obliczeń inżynierskich czy komunikacji. Dodatkowo dostarczamy dedykowany sprzęt IT, który zapewnia optymalizację wykonywanej pracy, a także bezproblemową współprace z oprogramowaniem. W swojej ofercie posiadamy również cenione produkty marek takich jak: Vshaper, SoftShaper, Dell.

Zamów wycenę Subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a nasz specjalista prześle Ci wycenę Subskrypcji wraz z uwzględnieniem rabatów:

Sukces! Wiadomość została wysłana. Niedługo nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą w celu omówienia szczegółów.
Błąd! Nie możemy wysłać twojej wiadomości. Prosimy o kontakt z naszym biurem: 539 578 601

Dowiedz się więcej

broszury-solidworks-cwsystems

Subskrypcja SOLIDWORKS to rodzaj usługi stanowiący istotne uzupełnienie licencji SOLIDWORKS, oferująca wiele wartości, dodatkowych usług i rozwiązań, które otrzymują klienci. Pobierz broszury i dowiedz się więcej o korzyściach z subskrypcji SOLIDWORKS.

Obejrzyj film

Zapoznaj się z filmem i poznaj więcej korzyści płynących z wykupienia Subskrypcji SOLIDWORKS