Napisz co się stało

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy podając niezbędne dane, informacje o posiadanej licencji (w przypadku jej braku wpisz „BRAK”) oraz opisz jak możemy pomóc, a Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe:

Sukces! Wiadomość została wysłana. Niedługo nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą w celu omówienia szczegółów.
Błąd! Nie możemy wysłać twojej wiadomości. Prosimy o kontakt z naszym biurem: 539 578 601

UZYSKAJ WSPARCIE TECHNICZNE

pomoc-techniczna-solidworks-cwsystems

Infolinia

od poniedziałku do piątku
8.00 – 16.00
Zadzwoń: +48 539 578 602
Napisz: pomoc@cwsystems.pl

Naszym fundamentalnym celem jest zapewnienie posprzedażowej pomocy technicznej w zakresie produktów oferowanych przez CADWorks Systems. Jako firma świadczymy wysokiej jakości usługi serwisowe spełniające potrzeby Klienta. Konsultacje przeprowadzane są przez zespół złożony z wykwalifikowanych inżynierów, którzy posiadają również kompetencje potwierdzone certyfikatami producenta. Obsługą techniczną objęci są posiadacze wykupionej usługi subskrypcji na produkty znajdujące się w naszej ofercie, za wyjątkiem sytuacji krytycznych tj. zablokowanie licencji lub występowania błędów podczas instalacji oprogramowania.

wsparcie-techniczne-cwsystems

CERTYFIKACJA SOLIDWORKS

certyfikaty-solidworks-cwsystems certyfikaty-solidworks-3dexperience-cwsystems

Kadra CADWorks Systems to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie CAD/CAM/CAE/PDM/PLM ?, a potwierdzeniem umiejętności są m.in. międzynarodowe certyfikaty.

ZASADY WSPARCIA

Jedną z mocnych stron naszej firmy jest sprawna reakcja zespołu na powstałą usterkę u Klienta oraz jej weryfikację. Odpowiedni podział kompetencji pracowników umożliwia szybkie wyeliminowanie przyczyn awarii. O to wizualizacja ścieżki zgłoszenia komplikacji z oprogramowaniem:

infografika-wsparcie-techniczne-cwsystems