xDesign

Oprócz typowych funkcji modelowania brył i powierzchni użytkownicy używają również funkcji projektowania generatywnego i współpracy opartej na chmurze do swoich projektów programistycznych.

xDesign to przyjazne dla użytkownika, oparte na przeglądarce rozwiązanie do parametrycznego tworzenia koncepcji, które jest w pełni kompatybilne z SOLIDWORKS Desktop i innymi aplikacjami 3DEXPERIENCE.

Funkcje

W przypadku trudnych wyzwań związanych z projektowaniem konstrukcji, wskazówki projektowe mogą sugerować rozwiązania. Po prostu określ punkty połączenia i warunki. Wskazówki projektowe pokażą Ci, jak powinna wyglądać Twoja część, aby Cię zainspirować. Zapisz je jako przewodnik lub użyj ich w swoim modelu.

Nie musisz instalować, konfigurować ani zarządzać oprogramowaniem w chmurze i zawsze pracujesz z najnowszą wersją xDesign na wszystkich swoich urządzeniach.

Z xDesign możesz bezpiecznie zapisywać, zarządzać, wersjonować i rozgałęziać/scalać swoje projekty. Udostępniaj tylko to, co chcesz i kontroluj, co inni członkowie zespołu mogą zrobić z danymi projektowymi. Połącz się z Dropbox lub Dyskiem Google i utwórz jeden punkt dla wszystkich swoich projektów.

Zapewnij bezpieczną komunikację i współpracę z członkami zespołu, zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi. xDesign oferuje unikalne możliwości udanej współpracy w ekosystemie – poprzez bezpieczne społeczności, pełny projekt i kontrolę dostępu do plików, udostępniania, łatwą wizualizację i przegląd produktów.

Jednym z kluczowych celów projektowania produktu jest utrzymanie możliwie najniższych kosztów. XDesign Mass Reduction wspiera Cię w przeprojektowaniu modeli w celu uzyskania mniejszej masy części, a tym samym osiągnięcia pożądanego kształtu, funkcji i wydajności.

Przejmij kontrolę nad swoim biznesem i zrozum postęp prac, tworząc wspólne zadania oraz przypisując je i łącząc z częściami, nad którymi pracujesz. Zarządzaj zadaniami i monitoruj wykonanie za pomocą pulpitu zarządzania projektami.

Zamów ofertę

Skoncentruj się na designie

Dzięki jednemu środowisku modelowania części i złożeń możesz w pełni skoncentrować się na projekcie.

Modele koncepcyjne

Przekształcić w szczegółowe modele konstrukcyjne - model koncepcyjny nie musi być ponownie modelowany ani konwertowany, aby umożliwić szczegółowe konstrukcje mechaniczne.

Parametryczne

Modeluj parametryczne bryły i powierzchnie, które są wymagane w modelach koncepcyjnych, częściach i złożeniach.

Generatywny projekt

Użyj generatywnego projektu, aby zminimalizować objętość konstrukcji na podstawie obliczeń wytrzymałościowych.