xShape

Umożliwia projektantom przemysłowym, inżynierom i artystom współpracę, tworzenie i zarządzanie geometriami 3D utworzonymi za pomocą metody podziału.

Projektanci przemysłowi i programiści produktów konsumenckich używają xShape do tworzenia skomplikowanych geometrii i do współpracy w projektach wykorzystują chmurową współpracę.

Funkcje

Dzięki pojedyńczemu środowisku modelowania części i złożenia możesz skupić się na projektowaniu, a nie na organizacji plików.

Modele koncepcyjne przekształcają się w szczegółowe modele konstrukcyjne - model koncepcyjny nie musi być przebudowywany ani konwertowany, aby umożliwić projekty mechaniczne

Modelowanie Sub-D dla swobody projektantów i artystów którzy chcą szybko wyprodukować nowe pomysły bez ograniczeń związanych z tradycyjnym modelowaniem powierzchniowym.

Innowacje o wyższym poziomie zaufania poprzez zaangażowanie wewnętrznych członków zespołu, menadżerów, kontrahentów i klientów na wczesnym etapie procesu generowania pomysłów.

Bezproblemowa integracja z aplikacją Solidworks i innymi aplikacjami platformy 3DEXPERIENCE daje użytkownikom opcje i skalowalność w zakresie wyboru narzędzi i sprzętu potrzebnego do uszczegółowienia, symulacji i budowy swoich projektów.

Zamów ofertę

Skoncentruj się na designie

Dzięki jednemu środowisku modelowania części i złożeń możesz w pełni skoncentrować się na projekcie.

Modelowanie Sub-D

Umożliwia to projektantom i artystom szybkie wypróbowanie nowych pomysłów.

Współpraca

Członkowie zespołu, kierownicy, kontrahenci i klienci mogą być zaangażowani w proces generowania pomysłów na wczesnym etapie.

Integracja

z SOLIDWORKS Desktop i innych aplikacji platformy 3DEXPERIENCE.