3DConnexion

Rodzina produktów SpaceMouse firmy 3Dconnexion umożliwia wygodną i naturalną interakcję z materiałami cyfrowymi w najbardziej popularnych na świecie programach CAD i aplikacjach do projektowania, dzięki czemu można skupić się na zadaniu, a nie na obsłudze oprogramowania.

SpaceMouse Enterprise
Stworzony z myślą o najwyższej wydajności specjalistów cad Idealne narzędzie dla Ciebie, jeśli jesteś profesjonalnym użytkownikiem i szukasz nowoczesnych technologii, które sprawią, że Twoja praca będzie bardziej efektywna, wygodna i szybka.
SpaceMouse Pro
Standardowe rozwiązanie dla inżynierii Idealne narzędzie dla Ciebie, pracujesz kilka godzin dziennie z aplikacjami 3D i chcesz, by Twoj styl pracy był bardziej ergonomiczny i efektywny.
SpaceMouse Pro Wireless
Standardowe rozwiązanie dla inżynierii Idealne narzędzie dla Ciebie, pracujesz kilka godzin dziennie w aplikacjach 3D i chcesz, by Twoj styl pracy był bardziej ergonomiczny i efektywny oraz preferujesz rozwiązania bezprzewodowe.
SpaceMouse Wireless
Zaawansowana nawigacja 3D gdziekolwiek jesteś Idealne narzędzie dla Ciebie, przeglądasz lub prezentujesz swoje projekty 3D na spotkaniu z partnerem lub kolegami z pracy i potrzebujesz profesjonalnej nawigacji w aplikacjach CAD gdziekolwiek jesteś.
SpaceMouse Compact
Zaprojektowany dla zaawansowanej nawigacji 3D Idealne narzędzie dla Ciebie, przeglądasz projekty 3D lub badasz środowiska 3D i potrzebujesz intuicyjnego, precyzyjnego i wydajnego sposobu nawigacji.
CadMouse
Mysz dla profesjonalnych użytkowników programów CAD Pełnowymiarowa mysz przewodowa z precyzyjnym czujnikiem laserowym o rozdzielczości 8200 dpi i specjalnymi funkcjami do zastosowań CAD umożliwia wygodną i wydajną pracę.
CadMouse Wireless
Bezprzewodowa mysz dla profesjonalnych użytkowników programów CAD Kompaktowa mysz bezprzewodowa z precyzyjnym energooszczędnym czujnikiem optycznym o rozdzielczości 7200 dpi i czasem pracy akumulatora do 2 miesięcy.
CadMouse Pad
Idealna równowaga między precyzją i komfortem Duża wersja podkładki pod mysz CadMouse Pad sprawdza się doskonale w przypadku korzystania z kilku monitorów o wysokiej rozdzielczości. Szerokość 350 mm ogranicza konieczność podnoszenia i przenoszenia myszy.
CadMouse Pad Compact
Idealna równowaga między precyzją i komfortem Podkładka pod mysz CadMouse Pad Compact o wymiarach 250 × 250 mm ma odpowiednią wielkość dla standardowych stanowisk pracy, a jednocześnie jest na tyle mała, że może być częścią zestawu mobilnego.
SpaceMouse Enterprise Kit
Najlepsze rozwiązanie CAD Zestaw SpaceMouse Enterprise Kit oferuje profesjonalnym projektantom wszystkie narzędzia potrzebne do ergonomicznej i wydajnej pracy z wykorzystaniem obu rąk.
SpaceMouse Enterprise Kit
Mobilne rozwiązanie CAD Bezprzewodowe rozwiązanie do projektowania spełniające wymogi mobilnych pracowników w zakresie wytrzymałego i elastycznego narzędzia pracy.